Proč nakupovat u nás?

1. Kašmír je pro nás potěšení. A chceme, aby byl i pro vás.

U nás máte záruku, že dostanete kvalitní kašmírový výrobek. Stejně jako se mezi sebou liší automobily, liší se i kvalita kašmíru. Mongolský kašmír, který pečlivě vybíráme, je opatrně ručně vyčesáván a zpracován nejmodernějšími technologiemi a postupy. Naše výrobky jsou vyrobeny z toho nejkvalitnějšího kašmíru mongolských kašmírských koz. Z ručně vybíraného materiálu a kašmírových chloupků, které mají v průměru 16,5 mikronu, jsou 36 – 41 mm dlouhé a s obsahem 99,7 % čistých kašmírových vláken. 

2. Naše výrobky dlouho vydrží.

Kvalitní kousky oblečení v šatníku vydrží déle. Upřednostňujeme kvalitu nad množstvím a nadčasové kousky. Věříme, že z dobrých věcí ve svém šatníku můžete mít skutečně skvělý pocit. Spolupracujeme s výrobci, kteří uplatňují etické a férové principy při výrobě.
  

3. Doprava zdarma

Doprava zdarma na vše. V případě vašeho zájmu vám navíc po Praze rádi vše doručíme osobně. Pokud si přejete prohlédnout si a vyzkoušet několik kašmírových kousků a potom se rozhodnout, ozvěte se nám!

 

4. Možnost vyzkoušení

Nejvíce se do našich kašmírových kousků zamilujete, když se jich dotknete a pohladíte. Budete to chtít zažívat znovu a znovu. V současné době si je můžete zkusit v kamenném partnerském Spálená Concept Store Jednoduše napíšete nebo zavoláte, které kašmírové svetry, čepice a šály byste si chtěli vyzkoušet, a my vám je přivezeme, na kdy budete chtít.

5. Vrácení zdarma

30 dní na vrácení zdarma - poštovné platíme my. Nemusíte jezdit do obchodu, ale vyzkoušet si vše v klidu doma.